XXI. Mezinárodní sraz Fiatů 126p: Skleněná odměna

Rok ujel jako voda a nastal opět čas příprav našeho velkého červnového srazu. Letos jsem standardně připravovala propagační materiály srazu (plakát, samolepky, diplomy). Motiv pro letošní ročník vycházel ze znaku města Úpice, kde jsme na náměstí zakončovali spanilou jízdu.

Loňský úspěch skleniček s motivem jubilejního XX. ročníku mě inspiroval k další práci. Pro XXI. Mezinárodní sraz Fiatů 126p jsem vytvořila jedinečné, skleněné – opět „recyklované“ – poháry pro jednotlivé kategorie.

Na surovině (láhvi) pro poháry pracovalo vedení Spolku Fiat 126p Pardubice. Každý pohár je vyroben z jedné láhve, i když se skládá ze dvou částí. V horní části poháru je logo spolku a na podstavci je vyznačena kategorie a místo konání srazu. Každý pohár se stal unikátní a cennou vzpomínkou na tuto událost.

Vznikla také řada malých pohárů skládajících se z jedné části. Oba typy pohárů vycházejí ze stejné láhve.

V neposlední řadě vznikl jeden speciální kus – Pohár Františka Černovského. Tento pohár je vzpomínkou na našeho předsedu, který spolek založil a po 20 let vedl.

Poháry byly vytvořeny se stejnou pečlivostí a láskou, jakou věnují účastníci svým Maluszkům. Bylo krásné vidět radost vítězů, kterým jsme poháry předávali. Toto ocenění bude připomínat jejich úspěch a zážitky ze srazu i v dalších letech.

Tak zase za rok… bude se na co těšit! 🙂

NaSkle!

Skleněný pohár

Novinky na prodej