Reklamace a vrácení zboží

Moc mě mrzí, že je vaše nové sklo v nepořádku. Pojďme si říci co dál.

Výměna zboží:

Vzhledem k povaze a křehkosti materiálu neprovádím výměnu zboží. V případě dotazu mě prosím kontaktujte na email: martina@martisklo.cz

Vrácení zboží:

Do 14 dnů ode dne následujícího po dni dodání zboží máte právo odstoupit od uzavřené smlouvy bez udání důvodu a zboží zakoupené online vrátit. Toto právo lze využít pouze v případě, jste-li spotřebitelem v souladu s § 1829 NOZ. 

Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte o svém odstoupení od této smlouvy informovat prodávajícího, tj. MgA. Martina Mokošínová – Marti Sklo, Jetřichov 61, Jetřichov 549 83 a to:

  1. prostřednictvím online formuláře – otevřít reklamační formulář
  2. nebo e-mailem na emailové adrese: martina@martisklo.cz

Pro dodržení lhůty postačí odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím 14 dní (viz výše). Pro odstoupení od smlouvy lze použít vzorový formulář, ale není to nutné.

Pro zdárné a bezproblémové vrácení zboží prosíme o dodržení následujícího postupu:

  • Kontaktujte nás s žádostí o odstoupení od kupní smlouvy s uvedením data uzavření kupní smlouvy a převzetí zboží.
  • Samotné zboží zašlete doporučeně a pojištěné na naši fakturační adresu. Za ztrátu či poškození zásilky během přepravy zpět neručíme. Zboží musí být kompletní (včetně všech dokladů a příslušenství), nepoužité, nepoškozené a zabaleno tak, aby se během přepravy nepoškodil jeho originální obal. Vrácené zboží zpět nezasílejte na dobírku (takové zboží nebude převzato).
  • Peníze budou zaslány stejnou formou, jako proběhla platba (na účet, přes platební bránu na platební kartu atd.), popř. dle dohody mezi prodávajícím a kupujícím.
  • Peníze vrátíme kupujícímu po zpětném převzetí zboží a jeho kontrole, nejpozději však do 7 pracovních dní od převzetí zboží.

Kompletní obchodní podmínky s detailním popisem způsobu odstoupení od smlouvy naleznete zde